VZDUCHOVÁ FRITÉRKA BEZKOSTNÁ VENKOVSKÁ HOVĚZÍ ŽEBRA

Opravdu nemáte gril? To nebude ve skutečnosti problém spolu s těmito neuvěřitelnými vykostěnými hovězími národními designovými žebry! Tato žebra jsou ve skutečnosti šťavnatá, křehká a pokrytá lepkavou sladkou BBQ omáčkou. Jsou neodolatelně skvělé a jsou vytvořeny přímo ve vaší fritéze!

Nebeská fritéza vytváří tato vykostěná hovězí žebra extrémně jednoduchá. Jsou provedeny za pouhých třicet minut, nicméně přednost, jako například, že se celý den dostaly na kuřáka cigaret!

VZDUCHOVÁ FRITÉRKA BEZKOSTNÁ VENKOVSKÁ HOVĚZÍ ŽEBRA

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Nejjednodušší žebra vůbec! Využití vykostěných žebírek a také příprava jídla ve fritéze ve skutečnosti znamená, že tato chutná žebírka se připravují rychleji, než je potřeba k rozehřátí vašeho grilu!

Šťavnaté a také jemné! Preference i struktura těchto neuvěřitelných nebesky smažených hovězích žeber na vás jistě zapůsobí!

Kompletně karamelizované! Fritéza křupe a karamelizuje nastříkaný nahnědlý cukr na těchto žebrech přímo do lahodné dokonalosti!

🥘Potřebné materiály

K tomuto pokrmu využijete vykostěná hovězí žebra ve stylu country! Přesně se mi líbí, jak jsou hovězí žebra ve srovnání s vepřovými žebry navíc bohatá, vlhká a zároveň chutná!

1 libra extra hovězí vykostěná hovězí žebra ve venkovském stylu – Použití žeber bez kostí vede k mnohem rychlejší přípravě žeber ve srovnání s konvenčními žebry.
Koření – K dobovému masu těchto vykostěných hovězích žeber ve venkovském stylu použijeme chutnou směs ½ lžičky sodíku a pepře, ¼ lžičky česnekového prášku, ¼ lžičky cibulového prášku a ⅛ lžičky papriky. Moje vydatné steaky koření práce neuvěřitelně stejně!
¼ hrnku BBQ omáčky – Použijte svou preferovanou značku pro tato žebírka nebo dokonce vyzkoušejte mou lahodnou havajskou BBQ omáčku!
½ lžičky tekutého kouře – toto je ve skutečnosti volitelné, ale doporučuje se kombinovat s BBQ omáčkou, abyste získali preferenci žebírek, jaká se stala přímo od kuřáka cigaret!
½ na 1 polévkovou lžíci nahnědlého cukru – nastříkáte na omáčku hovězí žebra, aby byla všechna dodatečně karamelizovaná a lepkavá.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Ujistěte se, že směrem k hřebenu nebo dokonce nastříkejte olej do koše vaší fritézy! Bude to vytvářet nabídku a také uklízet mnohem jednodušší!

1.Příprava

Začněte předehříváním vaší nebeské fritézy na 380 °F (188 °C). Zatímco se předehřívá, omyjte 1 libru navíc vykostěných hovězích žebírek ve venkovském stylu, zcela otřete do sucha a také odstraňte jakýkoli druh přebytečného tuku. Jakýkoli typ větších žeber by měl být ve skutečnosti zmenšen, takže jsou ve skutečnosti po celém přesně stejném rozměru.

2.Doba hovězí žebra

Poté nakrájejte žebra spolu s kořenící směsí: ½ lžičky sodíku a pepře, ¼ lžičky česnekového prášku, ¼ lžičky cibulového prášku a také ⅛ lžičky papriky. Poté vmasírujte koření přímo na povrch masa na všech okrajích.

3. Umístění žeber ve fritéze

Když je fritéza skutečně předehřátá, nastříkejte nebo dokonce pročešte koš spolu s olejem na přípravu jídla. Poté umístěte svá zkušená hovězí žebra přímo do koše fritézy na osamělou úroveň spolu s oblastí mezi každým žebrem směrem k jednotné přípravě (Zobrazit podrobnosti a v případě potřeby také připravte v dávkách).

4.Sky smažit žebírka

Když vložíte žebra do nebeské fritézy, připravte se na 15 minut. Po 8 minutách otočte postup přípravy jídla a žebírka. Po 15 minutách vyjměte žebírka a všechna je potřete ¼ hrnku BBQ omáčky (v kombinaci s volitelnou ½ lžičky tekutého kouře a také ½ -1 lžičky nahnědlého cukru, pokud používáte – můžete také nastříkat nahnědlou cukr přes žebírka omáčky).

5.Povrchová hovězí žebra

Následně přeměňte nebeskou fritézu až na 400 °F (205 °C) a také umístěte zadní žebra přímo do koše, abyste je připravili na dalších 8 až 10 minut, nebo dokonce tak dlouho, dokud nebudou skutečně dobře karamelizována. Poté odstraňte hovězí žebra přicházející z fritézy a podle potřeby si je přehrajte spolu s dávkami.

6. Zůstat stejně jako provést

Až připravíte všechna žebírka, povolte je na 5 minut ke zbytku, poté proveďte společně s další BBQ omáčkou na okraji, pokud chcete.